O Vintage studios - Praha

Vintage studios s.r.o. - produkční společnost se sídlem v Praze, v srdci evropské filmové metropole. Specializuje se na audiovizuální produkci mezinárodních filmových a televizních projektů. Nabízí komplexní produkční služby v oblasti hraného filmu, zábavy, dokumentů a reklam pro TV a online kampaně.

Mezinárodní tým, který sdružuje zakladatel společnosti Andreas Sulzer, nabízí více než 25 let zkušeností ve všech oblastech vývoje a realizace projektů pro mezinárodní trh. S jeho účastí vzniklo mnoho mezinárodních oceňovaných filmových projektů, které sledovalo několik milionů diváků po celém světě. 

Kromě úspěšných projektů, které jsou vysílány na Netflixu, Amazonu, Apple TV, různých mezinárodních televizních kanálech, jako jsou ZDF, History Channel, ARTE a anglicky mluvících sítích, vytvořil také pro renomovaná studia, jako New Line Cinema, MGM a 20th Century Fox mnoho filmů pro oblast domácí zábavy . Může se pochlubit také řadou reklamních projektů.

Umístění filmové produkce v Praze s jejími bohatými možnostmi je pro něj další etapou. Ateliér se nachází na bývalém statku dob Karla IV., což je ideální prostředí pro tvůrčí procesy. Již více než 15 let zde úspěšně spolupracujeme s týmem zkušených kolegů z České republiky.